608 816 708

biuro@jumpfitness.pl

GALERIE

Aktywne urodziny

Kolejny rok mija, nasza pociecha będzie miała urodziny. Jest to wielkie ¶więto dla naszego dziecka, ogromne wydarzenie. Każdemu rodzicowi zależy aby to ¶więto było udane i na długo pozostało w pamięci go¶ci i rodziny. Druga strona tego wydarzenia, szczególnie jak mamy duże grono rodziny i przyjaciół, to jak wszystkich pomie¶cić w naszym mieszkaniu. Jakie zabawy przygotować dla dzieci aby nie usłyszeć za chwilę "Mamo, nudzi mi się !!!". Jest na to skuteczna recepta – aktywne urodziny w JUMP Fitness.

Urodziny w JUMP Fitness to przede wszystkim ogromna sala przygotowana do zabawy na trampolinach. Dogodny dojazd z parkingiem w sercu elbl±skiej starówki. Na sali czekaj± przykryte obrusem stoły. Na jednej imprezie może bawić się nawet 20. Zabawa trwa dwie godziny. Podczas dwóch godzin imprezy, dzieci ucz± się przeróżnych kombinacji kroków wykonywanych w rytm muzyki. Każde z dzieci ma szanse poczuć się jak prawdziwy trener prowadz±c ćwiczenia dla całej grupy. Nie brakuje również zabaw koordynacyjno ruchowych poprawiaj±cych refleks i koordynację taki jak zabawa w paj±ka lub rekina. Czas jaki dzieci spędzaj± przy stole, to dosłownie kilka minut aby zje¶ć tort i za¶piewać sto lat solenizantowi. Rumieńce i u¶miechy na buziach dzieci to najlepsza rekomendacja na organizację urodzin w tym miejscu.

Dodatkow± atrakcj± urodzin może być występ magika – iluzjonisty Krzysztofa Skrobotuna. Pokaz magii karcianej, zaczarowane liny, obręcze oraz kilka innych sztuczek wprawi± w prawdziwy zachwyt nie tylko dzieci ale również dorosłych.

Koszt imprezy 300 zł - dodatkowa opłata (pokaz magii) - 40 zł. Rozliczenia dokonujemy u animatora prowadz±cego urodziny. Nie wymagamy wpłaty zaliczki.

Sala urodzinowa znajduje się w budynku JUMP Fitness na Starym Mie¶cie ul. Bulwar Zygmunta Augusta 12. Wszelkie informacje oraz rezerwacje terminu urodzin tel. 608 816 708

O NAS      OFERTA      CENNIK      GALERIE      KONTAKT

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. stat4u

 
 
 
Menu

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystajac ze strony wyrazasz zgode na uzywanie cookie.  Wiecej informacji