NOWA LOKALIZACJA !!!

Elbląg, ul. 12-go Lutego 25

GALERIE

Aktywne urodziny

 

 

 

 

 

 

Kolejny rok mija, nasza pociecha będzie miała urodziny. Jest to wielkie święto dla naszego dziecka, ogromne wydarzenie. Każdemu rodzicowi zależy aby to święto było udane i na długo pozostało w pamięci gości i rodziny. Druga strona tego wydarzenia, szczególnie jak mamy duże grono rodziny i przyjaciół, to jak wszystkich pomieścić w naszym mieszkaniu. Jakie zabawy przygotować dla dzieci aby nie usłyszeć za chwilę "Mamo, nudzi mi się !!!". Jest na to skuteczna recepta – aktywne urodziny w JUMP Fitness.

Urodziny w JUMP Fitness to przede wszystkim ogromna sala przygotowana do zabawy na trampolinach. Dogodny dojazd z parkingiem w sercu elbląskiej starówki. Na sali czekają przykryte obrusem stoły. Na jednej imprezie może bawić się nawet 20. Zabawa trwa dwie godziny. Podczas dwóch godzin imprezy, dzieci uczą się przeróżnych kombinacji kroków wykonywanych w rytm muzyki. Każde z dzieci ma szanse poczuć się jak prawdziwy trener prowadząc ćwiczenia dla całej grupy. Nie brakuje również zabaw koordynacyjno ruchowych poprawiających refleks i koordynację taki jak zabawa w pająka lub rekina. Czas jaki dzieci spędzają przy stole, to dosłownie kilka minut aby zjeść tort i zaśpiewać sto lat solenizantowi. Rumieńce i uśmiechy na buziach dzieci to najlepsza rekomendacja na organizację urodzin w tym miejscu.

Dodatkową atrakcją urodzin może być występ magika – iluzjonisty Krzysztofa Skrobotuna. Pokaz magii karcianej, zaczarowane liny, obręcze oraz kilka innych sztuczek wprawią w prawdziwy zachwyt nie tylko dzieci ale również dorosłych. Zabawa trwa łącznie dwie godziny (90 minut + 30 minut pokaz magii za dodatkową opłatą 80 zł), można zaprosić do 20 dzieci.

Koszt imprezy 300 zł - dodatkowa opłata (pokaz magii) - 80 zł. Rozliczenia dokonujemy u animatora prowadzącego urodziny. Nie wymagamy wpłaty zaliczki.

Sala urodzinowa znajduje się w budynku Świata Dziecka  ul. 12-go Lutego 25 II piętro. Wszelkie informacje oraz rezerwacje terminu urodzin tel. 606 863 549

 

REGULAMIN IMPREZY URODZINOWEJ


   1. Urodziny odbywają się wyłącznie na terenie Jump Fitness.

   2. Rezerwacji terminu urodzin można dokonać osobiście, telefonicznie bądź pocztą
    elektroniczną.

   3. Czas trwania urodzin wynosi 2 godziny, goście przyjmowanie są nie wcześniej niż 15 minut przed Przyjęciem i proszeni są o opuszczenie pomieszczeń w momencie zakończenia przyjęcia.

   4. Poczęstunek przygotowany dla uczestników Przyjęcia bezwzględnie musi być spożywany wyłącznie w miejscu do tego przeznaczonym.

   5. Jump Fitness nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na terenie obiektu.

   6. Wiek uczestników zabawy to od 5 lat w z wyż. Młodsze dzieci mogą uczestniczyć w przyjęciu ale tylko pod nadzorem opiekuna ( rodzica).

   7. Organizator urodzin (prawny opiekun jubilata/jubilatki) jest odpowiedzialny za zaproszone dzieci jeśli nie znajdują się pod opieką własnych rodziców/opiekunów. Nie ma możliwości pozostawienia dzieci bez opieki osoby dorosłej.

   8. Podczas Przyjęcia Urodzinowego obowiązują wszystkie postanowienia Regulaminu
    korzystania z pomieszczeń i urządzeń na terenie Jump Fitness. Właściciel oraz personel Jump Fitness nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo osób i dzieci nie przestrzegających regulaminów.

 

O NAS      OFERTA      CENNIK      GALERIE      KONTAKT

Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. stat4u

 
 
 
Menu

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystajac ze strony wyrazasz zgode na uzywanie cookie.  Wiecej informacji